fbpx

Tri shenja të horoskopit që kanë më shumë gjasa të vuajnë nga një ndarje

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Nëse jeni tipi i personit që nuk mund të duket se funksionon për javë pas ndarjes, por të gjithë ish-at tuaj duket se nuk e kanë problem të ecin përpara, astrologjia mund të jetë fajtore.

Ju nuk mund ta kuptoni, por mënyra se si silleni me përfundimin e një marrëdhënieje mund të ndikohet nga shenja juaj e zodiakut.

Nëse jeni një shenjë e ndjeshme e Ujit , ndarjet priren të ndikojnë më shumë te ju dhe mund ta keni të vështirë të ndaloni së interesuari për ish -in tuaj shumë kohë pasi jeni ndarë.

Nga të gjitha shenjat në zodiak, Shenjat e Ajrit dhe Zjarrit kanë tendencë të lëvizin më shpejt – Binjakët veçanërisht.

Sipas astrologes Elisa Robyn, megjithëse ata mund të bëjnë mirë në një marrëdhënie të përkushtuar, Binjakët kanë aftësinë të njohin kur diçka thjesht nuk funksionon. Meqenëse janë shumë logjike, ata kanë më pak të ngjarë të besojnë në “të duhurin” sesa disa nga shenjat më shpirtërore ose romantike. Për shkak të kësaj, ata priren të jenë më optimistë për gjetjen e dikujt të ri.

Tani që e dini se cila shenjë e zodiakut lëviz shpejt, më poshtë ua sjellim tre shenjat e zodiakut që kanë më shumë gjasa të vuajnë një ndarje:

Gaforrja

Peshqit

Akrepi 

/Telegrafi/ 

Advertisements