Nëna e dy vajzave lë punën si sanitare për t’iu bashkuar faqes për të rritur, bashkëshorti e ndihmon për…

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net
Nëna e dy vajzave lë punën si sanitare për t’iu
Një nënë e dy fëmijëve vendosi që të linte punën si pastruese për të qenë një yll në “OnlyFans” dhe tani fiton 257 mijë paund në vit.
Courtney Ann rregullonte shtëpitë e njerëzve gjatë ditës dhe mbrëmjeve kujdesej gjithashtu për dy vajzat e saj të moshës 16 dhe 13-vjeçare.
38-vjeçarja nga Forth Worth, Teksas, duhej që merrej me pjesën më të madhe të punëve të shtëpisë, pasi bashkëshorti i saj 41-vjeçar, Nick, dilte shumë herët në mëngjes për punë.

Nëna e dy vajzave lë punën si sanitare për t’iu

“Ditët e mia ishin të zëna, stresuese dhe të lodhshme. Bashkëshorti im nisej për punë shumë herët, unë merresha me vajzat, i çoja në shkollë dhe më pas nisja për te puna ime. Pasi pastroja shtëpitë vrapoja për në dyqan ose punë tjetër të nevojshme. Më pas merrja vajzat, i dërgoja në aktivitete pas shkolle. Kthehesha në shtëpi, bëja darkën dhe punët e më në fund pak pushime me vajzat dhe bashkëshortin”, ka rrëfyer Ann rutinën e saj.

Ajo ka treguar se e donte jetën e saj dhe ishte e kënaqur, por që donte të bënte diçka ndryshe dhe më interesante. Donte të bënte diçka më shumë si grua.Nëna e dy vajzave lë punën si sanitare për t’iu

Edhe kur punonte si sanitare, nëna e dy vajzave i donte rrjetet sociale. E teksa postonte ndonjë foto, bashkëshorti i saj i thoshte se “duke po aq e nxehtë sa zonjat në internet”. E kështu ajo guxoi që të postonte fotografi të saj “hot”.

“Një ditë pamë një vajzë të shkurtër si puna ime dhe Nick më tha: ‘Unë nuk e kuptoj pse nuk mund të bësh të njëjtën gjë nëse do të doje. Pas shakave dhe diskutimeve të mëtejshme, ne vendosëm të bënim një provë të shkurtër pa fytyrë.  Pasi nisa të postoja rregullisht, pas një muaji kisha 15 mijë ndjekës”, ka zbuluar Courtney.

Nëna e dy vajzave lë punën si sanitare për t’iu

Pas gjashtë muajve që nisi të postonte imazhe seksi në internet, ajo ishte në gjendje që të linte punën e saj si sanitare. Tashmë ajo fiton 357 mijë paund në vit, që është 10 herë më shumë se paga e saj e mëparshme.

Madje edhe bashkëshorti i saj ka lënë punën si përfaqësues i shitjeve dhe menaxher i llogarisë, për të ndihmuar atë në marketingun dhe fotot e saj.

Nëna e dy vajzave lë punën si sanitare për t’iu
/Gazeta Shqip

Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *