fbpx

Ftesë në 5: Meriton Mjekiqi komplimenton Bietën, i bën një propozim live

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Moderatori i njohur Meriton Mjekqi ishte i ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon,
nga ku zbuloi detaje nga jeta personale e profesionale.

Ai pohoi se e mbylli emisionin e tij tepër të ndjekur në Prishtinë për ta risjellë në një format të ri në Tiranë. E ndërsa Bieta e vuri përballë disa pyetjeve të shpejta, 26 vjeçari nuk ngurroi të përgjigjej sinqerisht.

Bieta: Emri i një artisteje me të cilën do doje të bashkëprezantoje?

Meritoni: Me ty. Po realisht ke një energji pozitive, je pa skenar njësoj siç jam unë në emisionin tim, bën pyetje të lehta dhe përshtatesh me mysafirin, je e bukur.

Kjo përgjigje u prit me të qeshura nga Bieta dhe duartrokitje nga publiku.

Top Channel 

Advertisements