Ndjekësja kritikon Almedën se puthi të birin në buzë, ish-missi i kthehet keq

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Puthja e fëmijës në buzë ka shkaktuar gjithmonë debat nëse është normale ky veprim.

Së fundmi, në një situatë të tillë është përfshirë dhe Almeda Abazi. Nëna e dy fëmijëve,
e cila jeton prej vitesh në Turqi, ku dhe ka krijuar familje me aktorin Tolgahan Sayisman, ka ndarë një video ku shihet duke puthur të birin.

Ish-missi është indinjuar me një ndjekëse që e ka kritikuar mbi këtë veprim, së cilës ka vendosur t’i japë dhe një përgjigje publike.

Aaa mësim të mirë po ju jepni fëmijëve, bravo ju qoftë juve nëna moderne tani. S’ke ku ta puthësh veçse në gojë? Turp!”, kanë qenë fjalët e ndjekëses.

“He se ty po të prisja mi Arjanita të na mësosh pak si të bëhemi mami”, i është përgjigjur publikisht Almeda, e cila nuk ka nguruar që të zbulojë emrin e ndjekëses që e kritikoi.

 

Ad by Valueimpression

Ndjekësja kritikon Almedën se puthi të birin në buzë,

Ndjekësja kritikon Almedën se puthi të birin në buzë,

Ndjekësja kritikon Almedën se puthi të birin në buzë,

Ndjekësja kritikon Almedën se puthi të birin në buzë,

/Gazeta Shqip

Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *