Fifi jep puthjen e parë në buzë brenda shtëpisë së Big Brother…por jo me Granitin

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net
Fifi jep puthjen e parë në buzë brenda shtëpisë së
Fifi dhe Graniti shihen tërë kohën bashkë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.
Të gjithë e kanë parë afrimitetin e tyre në Big Brother, duke shkëmbyer shtrëngime duarsh si dhe shikime të tjera domethënëse.
Dhe mesa duket finalizimi i pëlqimit të tyre mezi pritet edhe nga banorët dhe publiku që i ndjek nga jashtë.

Por një episod i papritur ndodhi teksa banorët po qëndronin në oborr, pasi Fifi dhe Paloma shkëmbyen një puthje në buzë me njëra-tjetrën.

Puthja ishe në formë shoqërore sigurisht, por me interes është të shihet se si do të rrjedhin gjërat në vazhdim mes Fifit dhe Grantit.

Fifi jep puthjen e parë në buzë brenda shtëpisë së
/Gazeta Shqip

Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *