Nuk përmban emocionet/ Reagimi i Donaldit pasi sheh se Bora Zemani është në shtëpinë e Big Brother

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net
Nuk përmban emocionet/ Reagimi i Donaldit pasi sheh se Bora Zemani
Donaldi është emocionuar shumë pasi ka parë se në shtëpinë e Big Brother ishte edhe ish-e dashura e tij Bora Zemani.
“Jam shumë i turbullt tani, s’e di a ka ardhur për mua,” tha Donaldi teksa të gjithë u afruan për ta mbështetur.
Donaldi ka treguar se ka pasur një lidhje gati 3-vjeçare me moderatoren Bora Zemani dhe për historinë e tyre ka folur edhe në Big Brother.
Në fakt Bora Zemani teksa ishte në studio tha se do të zgjidhte shoqen e saj të ngushtë Semin për të folur. /Gazeta Shqip

Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *