Shoqja e ngushtë po i merr ish-të dashurin?! Bora Zemani dhe Semi shuajnë çdo dyshim

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net
Shoqja e ngushtë po i merr ish-të dashurin?! Bora Zemani dhe Semi
Teksa një pjesë e madhe e publikut dhe një pjesë e banorëve të shtëpisë së Big Brother
dyshonin se Donaldi dhe Semi kishin diçka më shumë se sa miqësi, sonte janë shuar të gjitha zërat.
Vetë Bora Zemani u fut në shtëpinë e Big Brother
për të takuar shoqen e saj të ngushtë, Semin dhe për t’i thënë që nuk i ka keqkuptuar aspak se çfarë është shkruar në media dhe se çfarë mendojnë njerëzit.“Erdha për të të dhënë forcë, nuk kam menduar asgjë,” i tha Bora.

Ndërsa Semi nuk i mbajti dot lotët teksa përqafonte mikeshën e saj.

Shoqja e ngushtë po i merr ish-të dashurin?! Bora Zemani dhe Semi

Shoqja e ngushtë po i merr ish-të dashurin?! Bora Zemani dhe Semi

Shoqja e ngushtë po i merr ish-të dashurin?! Bora Zemani dhe Semi
/Gazeta Shqip

Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *