Pas surprizës së trëndafilave, Tea Trifoni ndahet nga i dashuri!

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Ajo ka rrëfyer se është ndarë nga i dashuri dhe shkak ka qenë xhelozia.

Ndonse herë e quan zenke here ndarje duket se marrëdhënia e Teas
është në krizë dhe këtë e pohoj me gojën e saj.
Rikujtojmë se pak javë më parë, i dashuri e surprizoi Tean në emision me një buqetë me trëndafila, por nuk dihet sesi do të shkojë kjo krizë mes çiftit./Gazeta Shqip

Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *