Modelja seksi e boksieri shqiptar i kanë dhënë fund beqarisë? Detajet që ngrenë dyshimet

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Pak ditë më park, modelja e njohur Marigona Krasniqi dhe boksieri Robin Krasniqi, zbuluan se ishin në një lidhje dashurie.

Por tani po përflitet se ata i kanë dhënë fund beqarisë. Dyshimet nisën pas modelja kosovare dhe boksieri postuan foto në rrjetet sociale ku i drejtohen njëri-tjetrin me fjalët “burrë” dhe “grua”.

Me burrin tani e mbrapa”, shkroi Marigona bashkëngjitur një fotografie në “Instastory”, ku shfaqet krah partnerit të saj, me të cilin zyrtarizoi lidhjen vetëm pak ditë më parë.

free forum

Modelja seksi e boksieri shqiptar i kanë dhënë fund

Gjithashtu edhe vet boksieri postoi një imazh me modelen, ku shkroi: “Me nusen”.

Menjëherë nisën dyshimet se çifti janë martuar. Pasi bënë publike romancën e tyre, Marigona Krasniqi dhe Robin Krasniqi, kanë postuar shpesh foto e video së bashku, duke treguar se janë shumë të dashuruar.

Modelja seksi e boksieri shqiptar i kanë dhënë fund

Modelja seksi e boksieri shqiptar i kanë dhënë fund

Modelja seksi e boksieri shqiptar i kanë dhënë fund

Modelja seksi e boksieri shqiptar i kanë dhënë fund

/Gazeta Shqip
Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *