Na trishtove shumë…”/ Personazhet e njohur reagojnë për ndarjen nga jeta e Hueyda El Sayed: Zoti u nxitua me ty

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Ndarja nga jeta e parakohshme e Hueyda El Sayed ka trishtuar të gjithë, publikun, fansat, familjarët dhe miqtë e saj. Këta të fundit kanë reaguar përmes postimeve në rrjetet sociale, duke shprehur trishtimin që kanë nga ikja e saj.

Moderatori i njohur, Isli Islami, i cili ishte shumë shok me artisten ka postuar një foto në “Instagram” ku shfaqet së bashku me të. Ai shkruan se ka qenë gati të postonte në mëngjes diçka me të, pasi i ka dalë te momeries.

Isha gati për ta postuar në mëngjes sepse më doli tek memories një ndër fotot bashkë…

Hueyda, i dhe buzëqeshje KUJTDO që të takoi sado pak në këtë jetë, në të cilën unë do të kisha dashur të qëndroje më shumë. Perëndia ngushëlloftë zemrat e atyre që të deshën aq fort e që dhimbjen sot e kanë të papërshkrueshme.

Na trishtove shumë…”, shkruan Isli.

Gazetari i njohur, Ervin Kurti, ka postuar në “Instastory” një fotografi ku shfaqet duke puthur në faqe Hueyda-n dhe e ka shoqëruar me një emoji me zemër të thyer.

“Na trishtove shumë...”/ Personazhet e njohur reagojnë

Edhe Olti Curri ka bërë një reagim mjaft prekës në “Instagram” teksa ka postuar një foto me artisten e njohur.

free forum

“Hueyda e mire ? nuk e besoj dot qe po shkruaj fjale lamtumire per ty??. Dhe radhet e fjaleve jane kaq te zbrazura per te treguar energjine, simpatine dhe dashamiresine tende.

Zoti u nxitua me ty, ndaj atij i lutem te te mbaje prane vetes dhe te kete kujdes per ty.

Te dua shume dhe ti e ke ditur gjithmone kete gje”, shkruan ai.

“Na trishtove shumë...”/ Personazhet e njohur reagojnë

/Gazeta Shqip
Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *