Trotuar/ Cilat tipare e bëjnë një mashkull seksi?

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Këtë javë, aty ku në fokus ngelen tematikat sociale dhe të aktualitetit, pra në Trotuar, tema ishte se kush konsiderohet një mashkull seksi.

I ftuar në panelin e diskutimeve, Mevlan Shaba ishte renditur si një ndër 10 meshkujt më seksi në Shqipëri nga “Conan Daily”, ky klasifikim krijoj një debat në studio, ku modelia Erjola Doçi u shpreh se Mevlani nuk i dukej fare si një mashkull seksi.

Ndërkohë që Shqipe Hysenaj, teksa u pyet nga Manushi se kë vlerësonte ajo si një mashkull seksi nga paneli, ajo zgjodhi Graciano Tagani, gjithashtu evidentoj tek ai qëndrimin:
“Më ka pëlqyer Graciano, mënyra e të qëndruarit, kur të shikon është shumë intensiv.”

free forum

Nuk kishte sesi të mungonte në Trotuar edhe Argjend Rraci, si një nga pjesëmarrësit më të pëlqyer të “Përputhen”, ai u vlerësua për seriozitetin, por nuk ngurroi të ndante edhe një eksperiencë personale nga një mesazh që kishte marr në Instagram:

Para ca ditësh një vajzë me shumë klas që jeton jashtë, në Instagram më kishte nisur një masazh, ajo që më bëri përshtypje është që nuk vlerësoj asgjë nga paraqitja por më kishte thënë “I like your brain” që do të thotë më pëlqen truri yt.

Por kujt nga vajzave të ftuara në Trotuar, Argjendi iu drejtua me këtë shprehje, për ta zbuluar, videon e gjeni më poshtë:

/Top Channel

Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *