Ish-konkurrenti i “Për’puthen” aksident fatal: Për pak sekonda pash vdekjen me sy

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Argjendi Rraci, ka pësuar një aksident të rëndë ditën e sotme. Ai po udhëtonte nga Kosova për në Tiranë, pasi kishte një intervistë në emisionin “Breaking” në Top News.

Burime për Top News dhe Gazeta Shqip kanë thënë se aksidenti ka qenë tepër fatal, ku për pak sa nuk ka humbur jetën.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” aksident fatal: Për

“Siç isha më së miri duke i dhënë makinës fillon dhe merr drejtim anash. Se dija çpo ndodhte veç tmerrohesha se përplasej sa në një anë sa në anën tjetër të rrugës.

free forum
Më vonë u konstatua se goma e makinës para kishte dal nga vendi”, ka thënë Argjendi për Gazeta Shqip, duke shtuar se ka qëlluar me fat që ka shpëtuar.

Argjendi ka thënë më tej se ka lëndime në trup, por jo shumë të rënda, por shton se është frikësuar shumë.

“Për pak sekonda pashë vdekjen me sy. Ishte vërtetë shumë keq”, ka thënë Argjendi.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” aksident fatal: Për

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” aksident fatal: Për

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” aksident fatal: Për

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” aksident fatal: Për
/Gazeta Shqip

Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *