Debate për puthjen Dj Pm-Sara / Fifi humb ndjenjat në spektakël live

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Fifi ka humbur ndjenjat gjatë spektaklit live të Big Brother Vip.Ajo është ndjerë keq gjatë diskutimeve me Dj PM dhe Saran, pas puthjes së këtyre të fundit.

Pas akuzave që i bëri Balina, se Fifi po luante lojë për debatin që kishte bërë me Sarën dhe Pm, Fifi ka kërkuar largimin dhe menjëherë sapo është ngritur ka humbur ndjenjat.

Fifi ka akuzuar Saran se po e bën për lojë, ndërsa Sara e kundërshtoi dhe se “ashtu e ndjeu dhe ashtu bëri”.

free forum

Si Sara, ashtu edhe Dj Pm akuzuan Fifin se po përpiqet që t’u prishë lidhjen. /Gazeta Shqip

Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *