VIDEO/ Momenti kur Fifi humbi ndjenjat live në Big Brother Vip

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur ndryshe edhe si Fifi humbi ndjenjat dhe ka rënë në tokë në mes të shtëpisë së “Big Brother VIP” në momentin që ishte në lidhje të drejtpërdrejtë me spektaklin e moderuar nga Arbana Osmani.

Dua të lë shtëpinë në këto momente, Arbana dua të lë shtëpinë në këto momente, Arbana dua të lë shtëpinë,“– tha Fifi disa herë rresht dhe më pas ra në tokë.

Të gjithë banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri u mblodhën rreth saj dhe nisën t’i hidhnin ujë.

free forum

“Uje, ujë, ujë,”– u dëgjuan të thonin ata.

 

/Gazeta Shqip

Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *