Humbi ndjenjat live në emision/ Fifi merr vendimin përfundimtar: Do të…

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Pas një debati të me Balinën, Fifi humbi ndjenjat live gjatë emsionit.

Pasi u qetësua Fifi u zhvendos në dhomën e rrëfimit ku sqaroi këtë situatë.
Fifi tha se do të vazhdojë të qëndrojë në Big Brother Albania Vip.
free forum
“Në këto momente të vështirë mu kujtua nipi. Do të vazhdoj të qëndroj në shtëpi për t’i treguar të gjithëve se sa e fortë jam dhe se do ja dal”- tha Fifi./Gazeta Shqip

Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *