Cilët janë dy banorët e zgjedhur nga publiku që shkojnë në televotim bashkë me Einxhel?

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Mbrëmjen e sotme moderatorja Arbana Osmani i njoftoi banorët se ndryshe nga çdo natë tjetër “Vëllai i Madh” ka vendosur që nominimet ti bëj në mënyrë krejt të vecantë.

Për herë te parë në historinë e këtij formati televiziv “Vëllai i Madh” në lidhje më nominimet dëshiron të përfshijë publikun.

Publiku do të kishte mundësinë të zgjedhë vetë ai se kë do të dërgojë në nominim sëbashku me personin që është rrezikuar nga televotimi nga e premtja deri sonte.

free forum

Dy nga banorët e zgjedhur nga pulbiku që do të shkojnë në nominim ishin Semi dhe Fifi.

Bashk me to shkon dhe Einxhel që nuk u shpëtua nga publiku televotimin e sotëm./Gazeta Shqip

Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *