Pasi i ra të fikët para të gjithëve, momenti tjetër kur Fifi rrëzohet sërish

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

BB VIP – Mbrëmjen e djeshme është bërë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, këngëtari i njohur, Valon Shehu.

Ky i fundit po priste në oborrin e shtëpisë duke i rënë kitarës dhe kënduar, kur banorët e tjerë dolën jashtë që ta takonin dhe ta merrnin brenda.

E para që donte ta takonte ishte Fifi, e cila e njeh që nga jashtë Valonin. Teksa vraponte, këngëtarja e njohur u pa që u rrëzua në tokë, por fatmirësisht nuk pati probleme.

free forum

Këngëtarja e hitit “Marova” është shprehur e lumtur në momentin që ka takuar Valonin, duke e përqafuar dhe uruar mirëseardhje.

E gjithë kjo ndodhi pas një momenti jo të mirë të Fifit gjatë spektaklit, e cila humbi ndjenjat gjatë një debati të ashpër me opinionisten e programit, Balina Bodinakun.

/Gazeta Shqip

Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *