Konkurrenti i “Për’puthen” flet për marrëdhëniet intime: Orgazma në s*ks nuk ka shumë rëndësi, por…

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Për’puthen – Gjatë puntatës së djeshme në “Për’puthen”, u transmetua takimi i Ritvana Fetahut me Azem Halimin.

Teksa jepeshin pjesë nga takimi i tyre, kishte edhe komente të ndryshme nga konkurrentët e tjerë. Madje ky takim nxiti debate në studio.
Konkurrentët e “Për’puthen” nuk i kursyen ngacmimet për marrëdhëniet seksuale gjatë bisedës me njëri-tjetrin.
free forum

Por përveç Ritvanës dhe Azemit, edhe Denzeli kishte diçka për të thënë. Ky i fundit kishte zhvilluar një bisedë me Mikela Pupën dhe me Ritvanën në prapaskenë, në qendër të së cilës kishte qenë pikërisht seksi.

Konkurrenti i “Për’puthen” flet për

Pjesë nga biseda:

Denzel: A ke fantazuar ndonjëherë për një çun tjetër këtu?

Ritvana: Denzel, kë hallin tëndi ti apo? S’e di. Denzel e ka problemin te vetja, në kuptimin e mirë të fjalës. Kemi pasur një bisedë një ditë dhe po flisnim rreth jetës sonë seksuale dhe mënyra si u shpreh Denzeli ishte shumë interesante.

Denzel: Folëm për seks, si funksionon, si janë gjërat interesante.

Bora: Çfarë i ke thënë vajzave mo Denzel?

Denzel: Thjesht shpjegova mënyrën si mendoj unë për seks.

Ritvana: Ishte shumë i lirshëm, sidomos për një temë që është ende tabu këtu.

Denzel: I thashë ça ka rëndësi në seks.

Arjani: Ça i the?

Denzel: Më vjen pak zor ta them kështu, po ne dolëm për momentin e prishjes dhe kështu gjëra të tilla. Ishte për pjesën e orgazmës dhe thashë që orgazma në seks nuk ka shumë rëndësi. Është thjesht fundi i të gjithës, Unë thashë interesant është ajo që ndodh, emocionet, lëvizjet, shikimet gjatë seksit.

Arjani: Edhe fundi i filmit ka rëndësi, po s’pe fundin e tij…

Konkurrenti i “Për’puthen” flet për

Ritvana vendosi që në pjesën e tretë të takimit të largohej më shpjet, sepse sipas saj mungesa e fjalorit të gjuhës shqipe tek Azemi, e kufizonte që të vazhdonte bashkëbisedimin. Ajo e cilësoi këtë takim si “më të keqin” që ka realizuar deri më sot në programin e dashurisë./Gazeta Shqip

Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *