Janë mjaft të rezervuar për lidhjen e tyre, por Çiljeta bën gjestin e ëmbël për Albanin

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Prej 5 vitesh, Çiljeta Xhilaga, është në një lidhje dashurie me portierin e Partizanit, Alban Hoxha. Edhe pse kanë disa vite bashkë, ata të dy janë munduar që të jenë të rezervuar rreth jetës së tyre private.

Pavarësisht kësaj, ata janë mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

free forum
Këtë e ka vërtetuar vetë këngëtarja e njohur së fundmi. Ajo ka vendosur si foto profili në “Instagram” një foto me partnerin, si shenjë të dashurisë së tyre.

Janë mjaft të rezervuar për lidhjen e tyre, por Çiljeta

Nga ana tjetër, kujtojmë se në media është përfolur se Çiljeta dhe Albani janë në prag të martesës.

Janë mjaft të rezervuar për lidhjen e tyre, por Çiljeta

/Gazeta Shqip
Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *