Nuk duroj dot më!”/ Einxhel bëhet keq në BBVip dhe shpërthen në lot

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Ditën e sotme Einxhel ka qenë shumë e ngarkuar emocionalisht. Ajo madje ka shpërthyer në lot, duke treguar se shkak është bërë presioni i madh i lojës.

Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *