Ai deklaroi se është beqar/ Bora Zemani flet troç për raportin e saj me Donaldin

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Ardhja e banorëve të rinj brenda shtëpisë së Big Brother Vip, si Meridiani dhe Antonela, çuan në krisjen e parë Semi-Donaldi dhe shkak ishte Bora Zemani.

Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *