Energji pozitive brenda shtëpisë së Big Brother Vip/ Banorët organizojnë mbrëmje muzikore

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Teksa po rrinin në oborrin e shtëpisë banorët kanë ndezur atmosferën duke kënduar me njëri-tjetrin.

Fifi bashkë me Valonin i kanë dhënë shtëpisë dhe banorëve një energji shumë pozitive duke kënduar dhe Valoni duke i rënë kitarës.

Duket se banorët po e shijojnë shumë qëndrimin në prezencën e njërit-tjetrit.

Top Channel

Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *