Nëna e 6 fëmijëve trondit rrjetin, fansat “çmenden” pas pozave super “hot”

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Këngëtarja me famë botërore, Madonna, ka tronditur rrjetin me fotot e postuara së fundmi në “Instagram”.

Në një seri imazhesh në një shtrat, nëna e gjashtë fëmijëve shfaqet e veshur me të brendshme dhe ka marrë poza shumë të guximshme. Madje 63-vjeçarja ka guxuar edhe të dalë “topless”.

Madonna u pa duke treguar gjoksin e saj me të brendshme me pjesë të prera në trup për të treguar më së miri dekoltenë e saj të bollshme.

free forum

Fansat e saj kanë mbetur të habitur nga këto fotografi shumë “hot”, ku disa prej tyre i kanë cilësuar edhe si “pornografike”. Por sigurisht kishte edhe nga ata që vlerësuan guximin e këngërares së famshme.

Nëna e 6 fëmijëve trondit rrjetin, fansat

Nëna e 6 fëmijëve trondit rrjetin, fansat

Nëna e 6 fëmijëve trondit rrjetin, fansat

/Gazeta Shqip
Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *