Uau!”/ Bashkimi u kap mat me një vajzë misterioze, Alvisa reagon për herë të parë

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Për’puthen – Gjatë puntatës së djeshme të “Për’puthen” u transmetua një video ku Bashkimi shfaqej pranë një vajze misterioze në klub.

Lidhur me këtë video, konkurrenti sqaroi: “Ka qenë një club në Tiranë. Në tavolinën ngjitur ishin disa goca që e ndiqnin “Përputhen” e më pyetën rreth programit e gjëra. Kjo ishte në fund të natës, para se të ikte një puthje në faqe ia kam dhënë po kaq. As nuk e njoh, as nuk kam lidhje me të”.

Por si ka reaguar Alvisa kur e ka parë videon? Pasi ajo u rikthye në program duke thënë se kishte pëlqim të fortë për Bashkimin. Ajo tha se ndjekësit ia kanë dërguar në “Instagram” dhe është habitur nga ajo që ka parë si dhe është mërzitur njëkohësisht.

“Bora të them të drejtën mua më ka ardhur në Instagram dhe kur e kam parë me atë impaktin e parë normalisht ngela pak “uau”, u mërzita. M’u duk një imazh jo i mirë për mua dhe u mërzita”, u shpreh Alvisa.

Fanse ka qenë, një puthje në faqe, u bë nami, kaq. Nuk kam asgjë me atë person”, ia ktheu Bashkimi./Gazeta Shqip

Advertisements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *