fbpx

Incidenti në shtëpinë e BBVip/ Shikoni momentin epik kur rrëzohet Iliri (VIDEO)

SHKARKO FALAS PERPUTHEN MEDIA
Perputhen.net

Balerini shqiptar, Ilir Shaqiri së bashku me moderatoren kosovare,

Egzona Rafuna dhe me balerinin, Dritan Brama kanë bërë përgatitjet për provën javore.
Gjatë kërcimit në oborr, Ilirit në një moment i ka rrëshqitur këmba dhe kështu u rrezua,
free forum
teksa menjëherë e ndihmuan Egzona dhe Tani, por rezultoi pa lëndime.

Kujtojmë që Iliri është njëri ndër banorët më të komentuar në rrjete sociale pas debateve të shpeshta me aktorin, Donald Veshaj dhe me banorët e tjerë.

Advertisements