fbpx

“Pse nuk martohesh, je e freskët?”/ Përgjigja epike e Monika Lubonjës do t’ju habisë

Aktorja e njohur dhe ish-banorja e BBV, Monika Lubonja iu është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

Duket se përveç jetës personale, kurioziteti ka qenë i madh dhe për jetën e saj private.

“Pse nuk martohesh, je e re e freskët” e kanë pyetur ndjekësit në rrjetet sociale, ndërsa ish-banorja e Big Brother Vip ka thënë se është ende në kërkim të princit të kaltër.

“Sepse jam në kërkim. Nuk ka dalë akoma princi kaltër”, tha Monika.

Kujtojmë se Monika ka patur një martesë të mëparshme, pre të cilës ka vajzën e saj Tea, që kurrë nuk ka ngurruar ta ekspozoj dhe të tregoj për të dashurinë qe ka./ Gazeta Shqip

Advertisements