fbpx

Me veshje transparente dhe në taka, Rihanna guxon shumë me veshjen ekstravagante (FOTO)

Këngëtarja me famë botërore, Rihanna, është në pritje të ëmbël dhe në asnjë moment nuk ka tentuar që të fshehë barkun e rrumbullakosur. Përkundrazi, duket se ajo ka sjellë një modë krejt ndryshe për gratë shtatzëna.

Riri është parë herë pas here në publik me veshje shumë të guximshme dhe ekstravagante. E për këtë ka marrë komente mjaft pozitive, por sigurisht që nuk kanë munguar as kritikat.

Me veshje transparente dhe në taka, Rihanna guxon shumë me veshjen

Së fundmi, Rihanna duket se ka guxuar më shumë seç duhet me look-un e saj. Teksa ka mbetur edhe pak kohë nga lindja e fëmijës së saj të parë, këngëtarja u shfaq në publik me një kanotiere dhe fund rrjetë, ngjyrë argjendi.

Gjithashtu Riri kishte zgjedhur një palë taka të larta e shumë të holla për ta kombinuar me veshjen ekstravagante.

Në muajin e fundit të shtatzënisë, përgjithësisht gratë shtatzëna përpiqen të mbajnë veshje sa më komode, por nuk është ky rasti i këngëtares së famshme.

Me veshje transparente dhe në taka, Rihanna guxon shumë me veshjen

Me veshje transparente dhe në taka, Rihanna guxon shumë me veshjen

Me veshje transparente dhe në taka, Rihanna guxon shumë me veshjen

Me veshje transparente dhe në taka, Rihanna guxon shumë me veshjen

Me veshje transparente dhe në taka, Rihanna guxon shumë me veshjen
/Gazeta Shqip

Advertisements