fbpx

Keisi harron Stresin/ Ish-partnerja e reperit në krahë të djalit misterioz,ledhatime para kameras (FOTO)

Ish-partnerja e reperit Arkimed Lushaj, i njohur për publikun si Stresi, Keisi Bezhani është përfolur shumë në rrjete sociale dhe media rozë për jetën jashtë Shqipërisë por dhe për raportin me muzikantin.

Por duket se Keisi ka vazhduar me jetën e saj në Kanada, duke nisur një romancë të re me një djalë misterioz. Edhe pse me dokumenta ajo vazhdon që të jetë e martuar me reperin shqiptar, duket se gjithçka ka mbetur vetëm në letër dhe se ndarja me Stresin është përfundimtare. Kjo pasi Keisi ka nisur një lidhje të re.

Së fundmi, në rrjete sociale janë publikuar disa foto ku Keisi shfaqet krah një të një mashkulli, ku pozojnë krah njëri-tjetrit duke pirë alkool. Madje në një moment, Keisi shfaqet duke e ledhatuar në mjekër, ndërsa buzëqeshin para kamerës. Videoja është publikuar në rrjetin social të djalit, ndërsa Keisi ka vendosur që të fshehë çdo gjë lidhur me djaloshin që i ka marrë zemrën.

Së fundmi në rrjete soaciale janë publikuar disa foto ku Kesi shfaqet krah një mashkulli misteriozë . Foto teksa pinin verë dhe shumë pranë njëri-tjetrit janë publikuar në rrjete  sociale. Dyshja nuk kanë foto të tjera sëbashku por e ndjekin njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Stresi dhe Keisi Bezhani u martuan 2 vite më parë pasi bënë publike dhe marrëdhënien e tyre, por nuk kanë munguar as sherret dhe përplasjet e tyre publike, edhe pse të dy tani pretendojnë se kanë respektin maksimal me njëri-tjetrin./dosja

Keisi harron Stresin/ Ish-partnerja e reperit në krahë të djalit
/Gazeta Shqip

Advertisements