“Do më duhet t’ia kërkoj dikujt tjetër”, Enca tregon kushtin që duhet të këtë partneri i saj i ardhshëm

Postimet e saj marrin herë pas here vëmendjen e të gjithëve dhe komentohen shumë. Është fjala për këngëtaren e njohur, Enca Haxhia, e cila numëron 2.4 milionë ndjekës në profilin e “Instagram”-it.

Ajo ka treguar kushtin që duhet të plotësojë partneri i saj i ardhshëm. Në një postim në “Instastory”, Enca ka shkruar se ai duhet t’i gatuajë çdo ditë gjëra të mira, përndryshe ajo do t’i kërkojë nga dikush tjetër.

“Seriozisht i dashuri/bashkëshorti im i të ardhmes duhet të më gatuajë përditë gjëra të mirë…ose do më duhet t’ia kërkoj dikujt tjetër”, ka shkruar këngëtarja e dashur për publikun.

“Do më duhet t’ia kërkoj dikujt tjetër”, Enca

“Do më duhet t’ia kërkoj dikujt tjetër”, Enca

“Do më duhet t’ia kërkoj dikujt tjetër”, Enca
/Gazeta Shqip

Advertisements