Georgina Rodrigues shfaqet super elegante pas lindjes së vajzës, shkëlqen në tapetin e kuq në Kanë (FOTO)

Georgina Rodriguez i ka lënë të gjithë pa fjalë me paraqitjen e saj në tapetin e kuq për premieren e Elvis në Festivalin e Filmit në Kanë, të mërkurën.

Partnerja e futbollistit të famshëm, Cristiano Ronaldo, shkëlqeu me një fustan argjendi të gjatë me dekolte të hapur dhe një të çarë nga njëra anë e këmbës.

28-vjeçarja e kombinoi fustanin e saj me një palë taka po të argjendë dhe aksesorë si vëthë të gjelbër smerald.

Georgina Rodrigues shfaqet super elegante pas lindjes së vajzës,

Ndërkohë flokët e saj të gjatë kishte vendosur që t’i bënte topuz elegant dhe një make-up që theksonte sytë.

Kujtojmë se muajin e kaluar, ajo dhe partneri i saj zbuluan se djali i tyre kishte vdekur në lindje, por fatmirësisht vajza, Bella Esmeralda, arriti që të mbijetonte.

Georgina Rodrigues shfaqet super elegante pas lindjes së vajzës,

Georgina Rodrigues shfaqet super elegante pas lindjes së vajzës,

Georgina Rodrigues shfaqet super elegante pas lindjes së vajzës,
/Gazeta Shqip

Advertisements