Në pritje të ëmbël, balerina e njohur publikon pozat nudo me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Balerina e njohur, Sharna Burgess, i zbuloi të gjitha në një fotosesion seksi me barkun e rrumbullakosur. Para se të sjellë në jetë djalin e saj me Brian Austin Green, ajo pozoi nudo me rastin e ditëlindjes.

37-vjeçarja vendosi që fotot t’i ndante me ndjekësit e saj në “Instagram”, ku shprehu “gëzimin me gjithë zemër dhe dashurinë e pakushtëzuar” që ndjeu.

“Kam gjithçka që kam nevojë, dhe megjithatë e di se ka shumë më tepër për të ardhur,” shkroi ajo në mbishkrimin e postimit në mediat sociale duke shtuar: “Dhe vazhdon të bëhet më mirë”, tha balerina e “Dancing With the Stars”.

Në pritje të ëmbël, balerina e njohur publikon pozat nudo me

Burgess kaloi në pesë vitet e saj të fundit, nga një gjendje e “rënduar emocionale” deri në “e dashuruar” me veten.

“Jeta, kjo jetë që po jetoj, me kë është dhe jeta që po rritej brenda meje ishte gjithmonë aty duke më pritur, duke pritur që unë të isha gati për të”, shkroi ylli.

Kërcimtarja i këshilloi ndjekësit e saj që të “besojnë kohën hyjnore të jetës”, duke shtuar, “Gjithçka ndodh ashtu siç është menduar. Çdo zgjedhje, çdo rënie dhe çdo triumf. Çdo dhimbje zemre dhe çdo bekim. Nuk do të ndryshoja asnjë gjë për 37 vitet e mia në këtë planet.

Në pritje të ëmbël, balerina e njohur publikon pozat nudo me

Në pritje të ëmbël, balerina e njohur publikon pozat nudo me/Gazeta Shqip

Advertisements