Historia e avokates së Johnny Depp do kthehet në film! Ja aktorët e mundshëm

Historia frymëzuese e Camille Vasquez, avokates që mbrojti aktorin Johnny Deepp në gjyqin me Amber Heard, mund të kthehet së shpejti në një film.

Avokatja u intervistua së fundmi nga Mario Lopez i Access Hollywood dhe ajo zbuloi se do të dëshironte që Eva Longoria ta portretizonte atë në një film apo serial të mundshëm televiziv. Tani duket se Camille mund të jetë duke treguar historinë e saj në Hollywood, me Lopez që e pyet atë se kush mendon se do të ishte i përshtatshëm për të luajtur rolin e saj.

“Mendoj se duhet t’ua lë këtë drejtuesve të kastingut, ata paguhen shumë para për ta bërë këtë. Unë nuk njoh ndonjë aktore të mrekullueshme latine që… Salma Hayek apo Eva Longoria. Ka pasur disa njerëz që kanë thënë se u ngjaj pak atyre,” tha ajo.

Fansat e avokates vunë në dukje menjëherë ngjashmërinë e saj me Longoria, duke postuar krahasime krah për krah të dyshes dhe duke ndarë emocionet e tyre për mundësinë e një filmi të mundshëm.

“Unë dua një seri Netflix të gjyqit të Depp me Eva Longoria duke bërtitur kundërshtimin pasi ajo bën më të mirën e saj përshtypjen Camille Vasquez,” shkroi një person në Twitter, ndërsa dikush tjetër komentoi “Nëse ata bëjnë ndonjëherë një film për këtë, ne kemi nevojë që Eva Longoria të luajë Camille.”/Gazeta Shqip

Advertisements