Vajza detyron të fejuarin të nënshkruajë një kontratë: Nëse më tradhton pas martese do të…

Martesa është një hap shumë i rëndësishëm dhe me plot kuptim për një çift të dashuruar.

Kjo ka ndodhur me një vajzë e cila ka detyruar partnerin të nënshkruajë një kontratë përpara se të martohen.

“I fejuari im sapo nënshkroi një dokument ligjor dhe ne ramë dakord që nëse ai më tradhton, ai duhet të paguajë faturat e mia. Unë jam kaq e zgjuar apo e çmendur, nuk e di. thotë Chaylene Martinez, e njohur në internet si @SalamiiQueen, në një video me më shumë se 7 milionë shikime.


/Gazeta Shqip

Advertisements