I shpëtoi vdekjes gjatë lindjes, ‘gruaja më e urryer e Britanisë’ shpenzoi 13 mijë paund në ditëlindjen e parë të vajzës (FOTO)

Një yll famëkeq i “OnlyFans” ka shpenzuar plot 13 mijë paund në një festë luksoze për ditëlindjen e parë të vajzës të saj.

Carla Bellucci, e cila gati sa nuk vdiq kur po sillte në jetë të voglën, ka udhëtuar drejt Egjipt me një fluturim të klasit të parë të Emirates.

40-vjeçarja ndihet me fat që është gjallë pasi ndaloi së marri frymë disa minuta gjatë seksionit traumatik C, shtatorin e kaluar. Fatmirësisht tani ajo është shumë mirë dhe që atëherë ka fituar edhe më shumë para duke shitur foto seksi në faqen për të rritur.

I shpëtoi vdekjes gjatë lindjes, ‘gruaja më e urryer e

Dhe pavarësisht krizës së kostos së jetesës, ajo tani po bën gjithçka për vajzën e saj të vogël.

“Festuam me stil. Qëndruam në një resort të bukur me pesë yje. Ajo është fëmija im, jeta ime, unë bëj atë që dua. Jam shumë e fiksuar pas saj dhe jam shumë mirënjohëse që jam nëna e saj dhe që jam gjallë pas asaj që ndodhi. Dua t’i jap asaj jetën më të mirë dhe do t’i jap asaj gjithçka që mundem. Nëse njerëzit më gjykojnë për këtë nuk më intereson”, ka thënë ajo për “Daily Star”.

I shpëtoi vdekjes gjatë lindjes, ‘gruaja më e urryer e

I shpëtoi vdekjes gjatë lindjes, ‘gruaja më e urryer e

/Gazeta Shqip

Advertisements