Këngëtarja e famshme tregon më shumë seç duhet, fustani i nxjerr jashtë gjoksin (FOTO)

Këngëtarja e famshme, Nicole Scherzinger, ka pësuar një defekt në veshje teksa ishte duke ecur në rrugë.

Ylli i “Pussycat Dolls” mbante veshur një fustan të gjatë, i cili kishte një të çarë të madhe te njëra këmbë. Por teksa ecte, 44-vjeçarja ka pasur një problem me veshjen, pasi pjesa e dekoltesë i ka rënë më poshtë seç duhet.

Këngëtarja e famshme tregon më shumë seç duhet,

Sipas pasojë, Nicole ka treguar më shumë seç duhet nga trupi i saj, pasi fustani i ka nxjerrë gjoksin jashtë.

Nga ana tjetër, këngëtarja e famshme mbante flokët e lidhura dhe kishte vendosur një buzëkuq të kuq. Ndërkohë mbante edhe një palë syze dielli të mëdha.

Scherzinger ishte në Nju Jork pasi ishte e ftuar në emisionin e yllit të televizionit amerikan, Sherri Shepherd.

Këngëtarja e famshme tregon më shumë seç duhet,

Këngëtarja e famshme tregon më shumë seç duhet,

/Gazeta Shqip

Advertisements