“Kush më ndalon të bëj foto edhe pse jam nënë?”/ Influencuesja e njohur poston pozat seksi nga pishina

Influencuesja italiane, Clizia Incorvaia ka kaluar disa ditë pushime në mal së bashku me familjen e saj. Me vete kishte edhe djalin e saj nga martesa e parë.

Nga postimet në rrjetet sociale, ata duket se kaluan një kohë vërtetë relaksuese. Mirëpo, duket se jo gjithçka ka shkuar si duhet pasi Clizia është përballur me komente jo shumë pozitive.

“Kush më ndalon të bëj foto edhe pse jam

Influencuesja e njohur ka marrë shpesh fjalë urrejtjeje, vetëm për faktin se nuk ka hequr dorë nga veshjet seksi dhe provokuese edhe pse është nënë.

Megjithatë, ajo nuk e vrau shumë mendjen dhe postoi foto të tjera, në të cilat shfaqej duke pozuar në pishinë me body ngjyrë argjendi, me prerje të lartë dhe me dekolte maxi.

“Kush më ndalon të bëj foto edhe pse jam

“Kush më ndalon të bëj foto edhe pse jam

“Kush më ndalon të bëj foto edhe pse jam

/Gazeta Shqip

Advertisements