“Është bërë një telenovelë e gjithë kjo histori”/ Bora dhe Donaldi zbulojnë kush shkroi i pasi pas BBVIP: Më dëgjo dhe më helmo


Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim një ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata u rikthyen sërish bashkë pas shkëputjes që patën dhe gjithë ngjarjeve që pasuan në “Big Brother Vip”.

Bora dhe Donaldi ishin sot për herë të parë bashkë publikisht  në “Më lër të flas”, ku zbuluan shumë të vërteta rreth raportit të tyre.

Pasi doli nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, aktori i humorit tregoi se i shkroi Semi Jaupajt për ta afruar me moderatoren, por pasi nuk funksionoi, ai i shkroi vetë me mesazhin “Dua të të shkruaj po nuk di çfarë të them”.

Pjesë nga intervista:  

Romeo: E di që kjo është shumë personale, por do doja të dija sesi e rregulluat raportin tuaj, çfarë ndodhi

Bora: Prit njëherë, kush tha që u rregullua (qesh)

Donaldi: Nisi me shumë, telefonata ndaj Semit, se më vinte zor t’i shkruaja, nuk dija çfarë t’i shkruaja

Bora: Doje dhe nuk dije?

Romeo: I pari që ka barë hapin është Donaldi apo jo?

Bora: Po

Donaldi: Takova 4-5 herë Semin. Shumë e lodhshme, o Zot i madh sa më ka lodhur. Shumë punë, derisa thotë shkruaji vet se më plase, mesazhi i parë..

Bora: Dua të të shkruaj po nuk di çfarë të them

Donaldi: Kjo më tha direk të dua o Zot çfarë mashkulli je (qesh).

Bora: Më kërkoi për të takuar, unë nuk doja. Ti thoje më tako të më dëgjosh, pastaj më helmosh.

Donaldi: Para disa ditësh po shihnim këto bisedat, kur kam parë që i kam thëne më helmo, skandaloze (qesh). Kjo ka qenë domethënë

Bora: Momenti i parë po.. Është bërë një telenovelë e gjithë kjo histori dhe është tepruar. Unë nuk kam dhënë ndonjëherë material. Ka qenë periudhë shumë e vështirë për ne të dy. Gjithçka duhej në privatësi ne na kishte munguar dhe akoma vazhdon të na mungojë. Çdo lloj lëvizje ishte në sy të të gjithëve dhe kjo e ka vështirësuar situatën, Ka pasur raste që e kishim si armik njëri-tjetrin.

Romeo: Një fjalë e vjetër popullore thotë armikun duaje…/Gazeta Shqip

Advertisements