Arbër Hajdari i dha fund beqarisë, zbulohen disa nga të ftuarit VIP në dasmën e tij (FOTO)

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij, Vlera, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Nga postimet e të ftuarve në rrjetet sociale duket se ishte një dasmë e madhe dhe e organizuar me shumë detaje.

Gjithashtu vihet re se të pranishëm ishin edhe shumë personazhe të njohur të ekranit, ku mund të përmendin Arbana Osmanin, Eduart Grishajn, Bora Zemani, Donald dhe Romeo Veshaj, Beniada Nishani dhe Bledi Mane.

Arbër Hajdari i dha fund beqarisë, zbulohen disa nga të ftuarit

Ndërkohë më herët, Arbër Hajdari ka folur në një intervistë për njohjen e tij me Vlerën.

Arbër Hajdari i dha fund beqarisë, zbulohen disa nga të ftuarit

“Unë fillova të flisja për punën time dhe Vlerën e tërhoqi puna, arritjet që ka ‘Fundjava’ edhe më kërkoi një material të ‘Fundjavës’ përmbledhje dhe i mora adresën e emailin dhe i thashë, do ta dërgoj kur të kthehem. Më pas i kam dërguar materialin, ka filluar duke e parë, kemi filluar duke folur, po për ne nuk ka qenë e lehte dhe vazhdon mos jetë e lehtë për shkak se Prishtina dhe Tirana janë edhe afër por janë edhe larg, çdo fundjavë ne jemi munduar të shqyrtojmë fundjavat”, ka thënë ai.

Arbër Hajdari i dha fund beqarisë, zbulohen disa nga të ftuarit/Gazeta Shqip

Advertisements