Sara Hoxha na i bëri ‘sytë zemra’ me foton e fundit me Poem Blu!

Sara Hoxha u njoh fillimisht në publik si partnerja e reperit shumë të njohur dhe të pëlqyer Ledri Vula. Mirëpo, bukuroshja arriti të fitojë zemrat e ndjekësve menjëherë sapo u bë një figurë më e njohur me anë të postimeve të saj në rrjete sociale.

Duke ia nisur me thjeshtësinë e saj dhe momenteve nga përditshmëria, Sara ka arritur të fitojë mbi 400 mijë ndjekës në Instagram.

Sara shpesh poston foto dhe video nga përditshmëria e saj dhe vajzës së saj Poem dhe kështu ka qenë edhe një ndër postimet e fundit ditën e sotme. Bukuroshja ka postuar një foto në Instastory së bashku me Poem dhe na i kanë bërë ‘sytë zemra’. Të dyja kanë pozuar në të njëjtën mënyrë e kështu është vënë akoma më shumë në dukje ngjashmëria mes tyre.

Gati për të thyer rrjetin me kërcimet e saj, Sara Hoxha, nis rrugëtimin në “Dancing with the Stars”, i cili do të na shoqërojë çdo të premte nga data 7 tetor . Të gjithë konkurrentët ashtu edhe si dhe Sara kanë nisur provat për natën e parë të spektaklit e këtë bukuroshja na e ka treguar së fundmi, duke postuar një video teksa shfaqë veten e saj shumë të lodhur nga provat, duke na treguar kështu se po punon shumë që të ketë një performancë sa më të mirë natën e parë të spektaklit/Gazeta Shqip

Advertisements