“Burrat më komplimentojnë”/ Ndjekësit i thanë se është shumë e vjetër, 54-vjeçarja duket “hot” me të brendshme (FOTO)

Donna D’Errico ka ‘ndezur’ rrjetin me disa fotografi të publikuara së fundmi në “Instagram”. 54-vjeçarja ka pozuar në shtëpinë e saj dhe shfaqet shumë seksi me të brendshme.

“Oh jo, ajo nuk postoi vetëm tani një foto të saj me të brendshme. Thjesht më pëlqen kjo foto. Mendoj se dukem bukur”, ka shkruar modelja dhe aktorja e njohur amerikane bashkëngjitur me foton.

Kjo pozë vjen pasi 54-vjeçarja është kritikuar nga ndjekësit se ishte “shumë e vjetër” për t’u shfaqur me bikini në rrjetet sociale.

“Burrat më komplimentojnë”/ Ndjekësit i thanë se

Në qershor të këtij viti ajo mori shumë ‘urrejtje’ nga komentet në rrjetet sociale, ku i shkruanin se nuk duhej të modelonte me rroba banje.

“Ndihem seksi si dreqin. Burrat më komplimentojnë. Më lër të jetoj. Kur të jem 80 vjeç, do të kthehem pas dhe do të jem aq i lumtur që e bëra këtë ndërsa isha i nxehtë. ??”, u është kundërpërgjigjur ajo.

“Burrat më komplimentojnë”/ Ndjekësit i thanë se

“Burrat më komplimentojnë”/ Ndjekësit i thanë se

“Burrat më komplimentojnë”/ Ndjekësit i thanë se/Gazeta Shqip

Advertisements