Ndodh në mes të Nju Jorkut/ Çifti kapet “mat” duke kryer marrëdhënie në restorant, video bëhet virale në rrjetet sociale

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në New York, SHBA, ku një çift i cili u kap duke kryer marrëdhënie në një restorant është ekspozuar para të gjithëve.

“Daily Star” raporton se çifti u kap në kopshtin e një restoranti, teksa ishin në momente intime dhe një person i cili i kishte filmuar, vendosi që videon ta postonte në rrjetet sociale.

Ky veprim ka ngjallur disa reagime të ndryshme, teksa disa sulmojnë personin qoi filmoi, e disa të tjerë çiftin.

Reagimi në mediat sociale për videon e çiftit, teksa kalimtarët kaluan përballë restorantit publik ngriti shqetësimet e komentuesve.

Një përdorues shkroi: “Duke parë kaq shumë njerëz që nuk i vënë re, më bën të pyes veten se sa njerëz kam kaluar pranë tyre duke u grindur.”

Një përdorues tjetër u përgjigj: “Unë mendoj se ata po bënin sikur nuk e kishin vënë re.”

Një i tretë kishte simpati për stafin e institucionit, duke shkruar: “Ndjehem keq për stafin e pritjes që duhet të sterilizojë tryezën dhe sediljet pasi të largohen. Vërtetë egoiste dhe e neveritshme”.

Identiteti i çiftit nuk dihet, megjithëse videoja tashmë virale në Twitter mori mijëra pëlqime dhe ritweet./Gazeta Shqip

Advertisements