“Ndjekësit mendojnë se jam në të 20-at”/ 72-vjeçarja që stërvitet 3 orë në javë: Jam beqare dhe nuk kam… (FOTO)

Një grua 72-vjeçare pretendon se njerëzit tronditen kur mësojnë se ajo nuk është në të 20-at e saj dhe e vlerëson pamjen e saj rinore për të ngrënë ushqime të papërpunuara çdo ditë, stërvitje të rregullt dhe shmangie të alkoolit.

Një grua 72-vjeçare pretendon se njerëzit tronditen kur mësojnë moshën e saj të vërtetë. Sipas influencues në moshë, ata mendojnë se ajo është në të 20-at e saj si dhe e vlerësojnë pamjen e saj rinore.

“Ndjekësit mendojnë se jam në të 20-at”/

Keiko Guest nga Atlanta, Georgia, ka më shumë se 488.700 ndjekës në “TikTok” dhe i mahnit ata me videot që poston, ku tregon aftësitë e saj në fitness.

Gjithashtu 72-vjeçarja shfaq fragmente nga joga apo duke lëvizur në mënyrë fleksibël rreth një unaze të varur. Por jo vetëm kaq, pasi ndan me ndjekësit edhe video të saj duke sh

Pavarësisht komplimenteve të shumta, Keiko ka pranuar se ka edhe nga ata që e kritikojnë. Sipas saj, kritikat i merr për shkak se ndjekësit janë “xhelozë”.

“Ndjekësit mendojnë se jam në të 20-at”/

Ylli i rrjeteve sociale, e cila nuk ka fëmijë dhe është beqare, merret 2-3 orë në javë me gjimnastikë, kërcim, balet dhe stërvitje me peshë.

Sa i përket dietës së saj, ajo zgjedh përbërësit e papërpunuar, por gjithashtu pëlqen të shtojë ushqim deti dhe bulmet.

“Ndjekësit mendojnë se jam në të 20-at”/

“Ndjekësit mendojnë se jam në të 20-at”/

“Ndjekësit mendojnë se jam në të 20-at”/

“Ndjekësit mendojnë se jam në të 20-at”/

“Ndjekësit mendojnë se jam në të 20-at”/

“Ndjekësit mendojnë se jam në të 20-at”/

“Ndjekësit mendojnë se jam në të 20-at”//Gazeta Shqip

Advertisements