Fiton shuma marramendëse në “OnlyFans”/ Ish-infermierja me sipërmarrje të çuditshme perimesh: Fansat pëlqejnë… (FOTO)

Një infermiere, e cila u pushua nga puna për shkak se kishte një llogari në faqen për të rritur, “OnlyFans”, tani është bërë një multimilionere falë faqes së abonimit.

Dhe e gjeni çfarë pëlqejnë më shumë fansat tek ajo? Përmbajtja e Allie Rae përfshin përdorimin e perimeve të freskëta.

38-vjeçarja nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, e cila është nënë e tre djemve dhe një veterane detare, dëshiron të ndërgjegjësojë përfitimet shëndetësore të ushqimit organik me lodra seksi.

Allie Rae ka thënë se fansat e saj i japin asaj një “ndihmë mujore ushqimore” në mënyrë që ajo të blejë më shumë perime për kënaqësinë e saj.

Fiton shuma marramendëse në “OnlyFans”/ Ish-infermierja me

“Kam eksperimentuar me mbi 15 perime dhe fruta të ndryshme dhe e kam postuar përmbajtjen në “My OnlyFans”,” tha ajo për “Daily Star”. 38-vjeçarja shton më pas se fansat i duan dhe i preferojnë.

“Disa nga perimet e mia të preferuara për t’u përdorur janë patëllxhanët, specat e mëdhenj, kungull i njomë dhe kastravecët!”, ka thënë ajo.

Por jo vetëm kaq, pasi sipas Alle Rae, ajo ka fituar 24 mijë paund në vetëm një javë falë popullaritetit të serialit të saj vegjetal.

Fiton shuma marramendëse në “OnlyFans”/ Ish-infermierja me

“Më pëlqen në fakt që mund të personalizoni formën e disa perimeve për t’iu përshtatur nevojave tuaja! Perimet janë një përdorim një herë, por ato janë shumë më të lira dhe higjienike sesa dildot e rreme”, ka thënë 38-vjeçarja.

“Kam shpenzuar 74 paund këtë javë dhe kam marrë 30 perime të ndryshme, madhësi, forma dhe tekstura të ndryshme. Kjo është kostoja e një dildo ose lodër seksi”, vijon ajo.Fiton shuma marramendëse në “OnlyFans”/ Ish-infermierja me

Gjëja më e çuditshme është se fansat i kanë kërkuar që t’i hajë ato pas përdorimit, por sigurisht që ajo i ka refuzuar. Gjithashtu 38-vjeçarja nuk mendon se është e vetmja që përdor frutat dhe perimet për kënaqësi.

Ajo thotë se dallon lehtësisht kur femrat e tjera janë duke bërë pazar me qëllim që të bëjnë të njëjtën gjë./Gazeta Shqip

Advertisements