Mësuesja i lë pa fjalë të gjithë: Vishem seksi se më pëlqen të lidhem me baballarët e nxënësve

Një mësuese i ka lënë pa fjalë njerëzit kur ka pranuar se i pëlqente që të vishte veshje provokuese në shkollë, në mënyrë që të merrte vëmendjen nga baballarët e nxënësve të saj.

Maddy ka tërhequr mijëra ndjekës në profilin e “TikTok” falë klipeve të saj mjaft seksi nga klasa.

Mësuesja i lë pa fjalë të gjithë: Vishem seksi se

Mësuesja e artit shpeshherë krijon video ku interpreton skena të ndryshme duke veshur bluza të shkurtra, funde të ngushta dhe taka super të larta.

Sipas videove të saj, ajo pretendon se ka pasur shumë përvoja flirte me baballarë beqarë dhe jeton një mënyrë jetese të vlerësuar “të çmendur” jashtë shkollës.

Në një video të publikuar në “TikTok”, mësuesja shfaqet e ulur në tavolinën e saj ndërsa shkruante një shënim, dhe më pas ajo shikon lart dhe ofron një buzëqeshje.

Mësuesja i lë pa fjalë të gjithë: Vishem seksi se

Sipas The Sun US, mbishkrimi lexon:“Kur një student ndjehet shumë rehat duke folur me ty si një mik vetëm sepse po takon privatisht babain e tij”, ka cituar “The Sun US” një mbishkrim të videove të mësueses.

Ndërsa klipe të tjera të shkurtra e shohin atë duke modeluar veshje të ndryshme që janë mjaft të buta, dhe ajo shprehet: “Është vetëm ajo që vesh si mësuese”./Gazeta Shqip

Advertisements