Arbri tentoi ta puthte pa dëshirën e saj, konkurrentja e ‘Përputhen’: Më frikësoi, ai më sheh vetëm seksualisht

Situata tensionuese kanë shoqëruar ditën e sotme puntatën e “Përputhen”, teksa është zhvilluar takimi mes Lorit dhe Arbrit.

Gjatë takimit mes tyre, Arbri tentoi të puthte në buzë Lorin, por duket se kjo e fundit nuk e priti mirë një veprim të tillë dhe reagoi duke mbyllur takimin në atë moment e trishtuar.

Arber: Mund ta kishim diskutuar bashkë atë pjesë pse u çove dhe ike? Unë e ndjeja.

Lori: Po unë nuk e ndjeja, ishte takimi ynë i parë dhe nuk më pyete. Unë nuk kisha të njëjtën ndjesi.

Arber: U habita nga fakti që ajo iku, pse u çove?

Lori: Sepse bëra disa lidhje, Arbri më ka shprehur që ka pëlqim ndaj meje seksualisht. Në atë moment u çova sepse mendova se ky djalë nuk ka qëllim tjetër ndaj meje e më do vetëm seksualisht.

Arbër: Se të pëlqej seksualish nuk domethënë se nuk të pëlqej në mënyrë tjetër, unë të pëlqej edhe seksualisht.

Lori: Nëse ti më sheh vetëm seksualisht, të premtoj se do të pendohesh./ Top Channel

Advertisements