U “kap mat” me djalin misterioz, reagon Antonela Berisha: Nuk keni kapur bosin e… (FOTO)

Pak ditë më parë u përhap në rrjet një fotografi e ish-banores së “Big Brother VIP”, Antonela Berisha, me një djalë misterioz. Menjëherë fansat e saj aluduan se personi në fjalë mund të jetë i dashuri i saj.

Por mesa duket nuk është ashtu. Antonela ka ndarë në “Instastory” një foto të një lajmi që është shkruar për të dhe bashkëngjitur shkruan:

“Kush nuk ma ka dërguar. Njerëz nuk keni kap bosin e vërtetë në foto. Kështu që relaks”.

Ndërkohë kujtojmë se ish-konkurrentja e “Për’puthen” është komentuar shumë pak kohë më parë dhe shkak u bë një deklaratë e saj, ku u shpreh se nuk lidhet me “varfanjakë”.

U "kap mat” me djalin misterioz, reagon Antonela Berisha: Nuk keni

Antonela tha se i dashuri i saj duhet të jetë bos dhe ajo të mos ketë mungesa në aspektin ekonomik.

”Mashkulli po nuk ishte bos, mos më afrohet. Sepse duhet të mi plotësojë të gjitha kushtet.  Edhe dikur kur martoheshe pyesnin a ka burri shtëpi, a ka toka, që të mos vuajë gruaja.  Pse të vuaj unë në 2022?”, deklaroi ajo pak javë më parë./Gazeta Shqip

Advertisements