Fotot “hot” të 100-vjeçarit, festoi ditëlindjen i rrethuar me striptiste seksi (FOTO)

Një baba në Teksas ka një vajzë që e do me të vërtetë… sepse ajo e dërgoi për të parë disa striptiste me rastin e 100-vjetorit të lindjes.

I moshuari nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka festuar në mënyrën më unike pasi vajza e tij zgjodhi ta dërgojë në një klub striptizmi. Gioacchino “Jack” Poma përjetoi momente të veçanta nën shoqërinë e vajzave seksi që siç duket në foto kanë kërcyer rreth tij dhe i janë ulur në prehër.

Fotot “hot” të 100-vjeçarit, festoi ditëlindjen i

Fotot e 100-vjeçarit me striptisten kanë bërë xhiron e rrjetit. TMZ ka postuar fotot e 100-vjeçarit dhe shkruan se i moshuari ka dashur gjithmonë që të vizitojë një klub striptizmi por deri më tani nuk kishte shkuar.

Vajza e tij tha se e kishte shoqëruar atë në çdo moment në mënyrë që ai të mos sillej në mënyrë të papërshtatshme apo të emocionohej më shumë seç mund të përballonte.

Nga ana tjetër, gruaja e Gioacchino kishte ndërruar jetë 12 vite më parë.

Fotot “hot” të 100-vjeçarit, festoi ditëlindjen i

Fotot “hot” të 100-vjeçarit, festoi ditëlindjen i

Fotot “hot” të 100-vjeçarit, festoi ditëlindjen i/Gazeta Shqip

Advertisements