Me dy modele të zhveshura pranë, Dan Bilzerian ‘tërbon’ fansat me pozën shumë seksi (FOTO)

Ai numëron 33.6 milionë ndjekës në “Instagram”, aty ku poston foto e video të shumta me vajza të ndryshme. Është fjala për Dan Bilzerian, i cili njihet ndryshe edhe si mbreti i “Instagramit”.

Ditën e sotme, Dan ka postuar një fotografi që ka ‘tërbuar’ fansat e tij të shumtë.

Në foton në fjalë, Bilzerian shfaqet me dy modelet, ku njëra ka dalë ‘topless’ dhe tjetra me rroba banje. Poza është mjaft provokuese, pasi njëra nga modelet është e ulur në gjunjë teksa Dan po i ndez cigaren.

Me dy modele të zhveshura pranë, Dan Bilzerian

Nga ana tjetër, modelja që qëndron në këmbë me një rrobdeshambër të bardhë, ka mbuluar paksa shoqen e saj.

Kujtojmë se ky nuk është postimi i parë provokues, pasi mbreti i “Instagram”-it është gjithmonë i rrethuar me vajza të bukura dhe seksi, të cilat i ekspozon në rrjetet sociale./Gazeta Shqip

Advertisements