Georgina Rodriguez ekspozon format “HOT”, tregon këmbët e tonifikuara në… (FOTO)

Georgina Rodriguez nuk lejoi që drama e Cristiano Ronaldos në Man Utd të ndikojë tek ajo. Bukuroshja i mahniti të gjithë me djalin në tapetin e kuq.

Rodriguez kishte veshur një fustan blu të hapur dhe dukej mahnitëse ndërsa mori pjesë në Gala-n e Personit të Vitit 2022 të The Latin Recording Academy.

Modelja 28-vjeçare dukej shkëlqyese teksa shfaqte figurën e saj me një fustan blu të çelur, duke lënë në një anë polemikat rreth Ronaldos.

Ajo dukej më e lumtur se kurrë teksa ka pozuar dhe kishte veshur taka të argjendta me shumë bizhuteri të përshtatshme.

Kjo vjen në kohën kur Ronaldo është në qendër të një grindjeje të madhe pasi ai goditi United gjatë bisedës së tij me Piers. Ronaldo tha se ndihej i tradhtuar dhe zbuloi se nuk e respekton shefin Erik Ten Hag.

Georgina Rodriguez ekspozon format "HOT", tregon këmbët e

Georgina Rodriguez ekspozon format "HOT", tregon këmbët e

Georgina Rodriguez ekspozon format "HOT", tregon këmbët e

Georgina Rodriguez ekspozon format "HOT", tregon këmbët e

Georgina Rodriguez ekspozon format "HOT", tregon këmbët e

Georgina Rodriguez ekspozon format "HOT", tregon këmbët e

Georgina Rodriguez ekspozon format "HOT", tregon këmbët e/Gazeta Shqip

Advertisements