Fustani transparent i zbulon tangat e vogla, modelja e njohur nuk i lë vend imagjinatës (FOTO)

Si gjithmonë, Demi Rose u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo kur postoi foton e saj të fundit përvëluese në rrjetet sociale.

Fustani transparent i zbulon tangat e vogla, modelja e njohur nuk i lë vend

Ylli i faqes për të rritur “OnlyFans” është e njohur për thyerjen e kufijve me veshjet e saj të guximshme dhe seksi, dhe ndonjëherë edhe i heq fare rrobat e saj për të arritur pamjen e saj mahnitëse.

Fustani transparent i zbulon tangat e vogla, modelja e njohur nuk i lë vend

Me postimet e bëra së fundmi në “Instagram”, 27-vjeçarja nuk i ka lënë vend aspak imagjinatës së miliona ndjekësve të saj.

Demi nuk i zhgënjeu aspak fansat e saj besnik me disa foto nga prapaskenat e saj teksa po përgatitej për një tjetër sesion fotografik.

Fustani transparent i zbulon tangat e vogla, modelja e njohur nuk i lë vend

Bukuroshja u shfaq e veshur me një fustan të tejdukshëm ku i dukeshin reçipetat dhe tangat shumë të vogla për format e saj bombastike./Gazeta Shqip

Advertisements